Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

piątek, 16 października 2015

Salon Angelusa

Jutro o godzinie 20:00 podczas uroczystej gali w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu zostanie ogłoszony laureat Literackiej Nagrody Europy Środkowej "Angelus". Relację na żywo będzie można obejrzeć na stronie Nagrody, o TUTAJ

A dzisiaj zachęcam do wzięcia udziału w dwóch wydarzeniach w ramach Salonu Angelusa.

O godzinie 17:00 we wrocławskiej Mediatece będzie okazja do spotkania i rozmowy z zeszłorocznym laureatem "Angelusa" - Pavlem Rankovem. Spotkanie jest jednym z punktów dzisiejszego programu Bruno Schulz Festiwal, który jeszcze do niedzieli odbywa się we Wrocławiu. TUTAJ możecie sobie podpatrzeć, co jeszcze proponują organizatorzy na dzisiejszy wieczór oraz na kolejne dni.
Po spotkaniu z Rankovem, koniecznie trzeba się udać na panel dyskusyjny z tegorocznymi finalistami "Angelusa". Start o 19:30.
To co, widzimy się?

2 komentarze:

  1. Super inicjatywy :) Z Warszawy do Wrocławia jednak za daleko...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Będzie można obejrzeć relację na żywo z gali. A z Warszawy wcale nie tak daleko, fajne połączenie jest przez PolskiBus. Sama często korzystam :)

      Usuń

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.