Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

czwartek, 3 grudnia 2015

O kąciku

W związku z rozpoczynającymi się Wrocławskimi Targami Dobrych Książek, redakcja wrocławskiego portalu postanowiła poszukać wrocławskich blogerów książkowych. Wśród nich znalazł się i mój kochany śmieciuszek. Zachęcam do zajrzenia. Znajdziecie tam całą prawdę o Kąciku z książkami ;)

5 komentarzy:

 1. Też jestem z Wrocławia. Niestety w tym roku nie będę mogła odwiedzić Targów Książki. Tak żałuję. Może uda mi się za rok.

  OdpowiedzUsuń
 2. szkooooda, ale zawsze można się spotkać i poza Targami, może się uda coś zorganizować, jakiś blogerski klub książkowy albo zwyczejnie spotkać się przy dobrej kawie kiedyś :) albo na innym spotkaniu literackim. Jak coś, to ja na takie spotkania chodzę, to się nie krępować i mnie zaczepiać proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sława idzie. Gratulacje! Lecę czytać :)
  PS. Śmieciuszek? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha, no tak jakoś od początku mi się przypałętało to określenie, ale Ciebie jeszcze wtedy nie znałam- jak bum cyk cyk!

   Usuń
  2. Ależ ja nie roszczę sobie praw do wyłączności :D Jak bum tadida :D

   Usuń

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.