Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

wtorek, 2 grudnia 2014

23. Wrocławskie Promocje Dobrych Książek

Już w czwartek ruszają 23 Wrocławskie Promocje Dobrych Książek. Jak zwykle będzie okazja uzupełnić książkowe zbiory oraz spotkać się z kilkoma autorami. Wśród zaproszonych gości jest m.in. Ignacy Karpowicz, Olga Tokarczuk, Zygmunt Miłoszewski, Bogusław Kierc i Nadia Szagdaj. Cały program znajdziecie na kiermaszowych stronach, o TUTAJ.

A w sobotę zapraszamy wszystkich moli książkowych do "Mleczarni" na pogaduchy przy herbacie i kawie tudzież innych trunkach.
Stolik mamy zarezerwowany od godziny 19. spotkania na Targach kończą się o 18:30, więc możemy się umówić w jednym miejscu i razem udać się do kawiarni. Jeżeli ktoś zainteresowany, zapraszam na wydarzenie na FB albo pisać na maila magdalena.wolowicz@gmail.com.

Do zobaczenia!

6 komentarzy:

 1. Straszliwie nie podoba mi się ta nazwa "dobrych książek".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no cóż, niezbyt trafiona, ale to już tak 23 lata

   Usuń
 2. I to uczucie kiedy mieszka się na Pomorzu :D chciałabym mieszkać w Wrocławiu, nie dlatego, że miasto piękne... bo tu akurat polemizowałabym nad tą kwestią (każdy ma własne zdanie i mi się Wro nie podoba) ale ze względu na ilość organizowanych tam przedsięwzięć! Teraz targi... jeszcze kilka miesięcy temu był tam Linkin Park... wiele znanych osób siedzi we Wrocławiu, o ile mnie pamięć nie myli to Remigiusz Maciaszek (RockAlone)... tyle atrakcji tyle ciekawych osobistości, a ja muszę mieszkać pół Polski dalej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oooo, bluźnisz ;) Wro jest najcudniejszy na świecie :) Ale to fakt, dużo się tu dzieje, a pomijam fakt ile będzie się dziać w 2016 roku, jak Wrocław będzie Europejską Stolicą Kultury :)

   Usuń
 3. No to pech, bo akurat na Targach będę od 17.30 do 18.30 tylko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czemu tak krótko? Może się na jakims spotkaniu zobaczymy?

   Usuń

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.