Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

czwartek, 9 czerwca 2016

Warsztaty dla krytyków i blogerów

Kochani, poniżej pisałam o przeprowadzce Portu Wrocław i o nowym programie festiwalu. Jeżeli czytaliście uważnie, zapewne zauważyliście, że w Stroniu Śląskim będą zajęcia warsztatowe dla krytyków i blogerów. Jeżeli jesteście zainteresowani, to musicie się spieszyć, bo liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Poniżej macie informację prasową.Pracownia krytyczna

Warsztaty kierowane do młodych krytyków, blogerów, studentów kierunków kreatywnego pisania i osób planujących utrzymywanie się z pisania o literaturze. W trakcie trzydniowych zajęć wykłady wygłoszą Adam Lipszyc (Jak czytać, żeby pisać o książkach), Arkadiusz Żychliński (Warsztat krytyka) oraz Paulina Małochleb (Pisanie a zarabianie). By znaleźć się w gronie 25 uczestników, do swojego zgłoszenia należy dołączyć dwa dowolne teksty krytyczne (esej, szkic, recenzja, rozmowa).

Udział w warsztatach nie wiąże się z żadną opłatą. Wszystkie spotkania i wykłady dla uczestników warsztatów odbywać się będą w domowych warunkach – w mieszkaniach wchodzących w skład kompleksu Apartamenty Czarna Góra. Formularz do wysyłki zgłoszeń znajduje się pod adresem http://biuroliterackie.pl/formularz/web/. By uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt pod adresem mail@biuroliterackie.pl. Nabór do pracowni trwać będzie do zamknięcia listy uczestników. Nazwiska pierwszych zakwalifikowanych osób zostaną ogłoszone do 27 czerwca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.