Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

niedziela, 8 lutego 2015

Literacki Tłusty Czwartek i Popielec

Ten tydzień zapowiada się bardzo ciekawie.

W środę 18.02. 2015 roku w kinie Nowe Horyzonty w ramach cyklu "Zaczytani w kinie" odbędzie się spotkanie z Aleksandrem Kaczorowskim, autorem książki "Havel. Zemsta bezsilnych". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19 i poprowadzi je Magdalena Piekarska. Po dyskusji projekcja filmu "Obywatel Havel". Bilety do nabycia w kasach kina o TUTAJ.


  12.02. 2015 roku to Tłusty Czwartek, ale jak już podjecie sobie pączków i rozpieścicie ciało, to pora najlepsza na rozpieszczenie ducha. W tym pomoże Biuro Literackie. W ramach comiesięcznego cyklu "Port po godzinach" w wieczorze autorskim prowadzonym przez Wojciecha Bonowicza udział wezmą Tadeusz Pióro i Andrzej Sosnowski.
Poeci opowiedzą o swoich nowych książkach. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Biura Literackiego przy Przejściu Garncarskim 2. Początek spotkania o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.