Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

poniedziałek, 12 stycznia 2015

Port Literacki po godzinach - spotkanie z Joanną Mueller i Filipem ZawadąStyczniowy Port Literacki po godzinach będzie "studniówką" kwietniowego festiwalu. Tego wieczora Biuro Literackie rozpocznie odliczanie 100 dni do rozpoczęcia 20. jubileuszowego Portu Literackiego we Wrocławiu. Gośćmi cyklu spotkań tym razem będą Joanna Mueller i Filip Zawada. Pretekstem do spotkania autorów będą premierowe książki: "intima thule" Mueller  i "Pod słońce było" Zawady. Wieczór poprowadzi Wojciech Bonowicz."intima thule" to już czwarta książka Joanny Mueller. Premiera tomu zaplanowana została na 12 stycznia. Lingwistyczne wiersze Mueller to figlarne językowe gry, humor i przewrotne metafory. 


"Pod słońce było" Filipa Zawady, to także czwarta książka autora we wrocławskim wydawnictwie. Najnowsza proza autora "Psów pociągowych" to zbiór wspomnień i codziennych zapisków zamkniętych w prozatorskie miniatury.


Początek spotkania 15 stycznia w redakcji Biura Literackiego w Przejściu Garncarskim 2 o godz. 18:00. Będzie to również okazja do zakupu premierowych książek w okazyjnych cenach. 
Wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.