Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

sobota, 29 marca 2014

Spotkanie z Martą Mizuro

Spotkanie autorskie z Martą Mizuro
Czwartek 10.04.2014, godz. 17.00
Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, Rynek 58, III p., sala konferencyjna


 

Marta Mizuro jest krytykiem literackim, publikuje recenzje m.in. w FA-arcie, Nowych Książkach, Przekroju, Zwierciadle, a także na łamach portalu Polskiego Radia. Pracuje w miesięczniku „Odra” i prowadzi rubrykę książkową w „Zwierciadle”. Mieszka we Wrocławiu.

W swojej najnowszej książce przedstawia historię Zuzy, która zostaje wysłana na przymusowy urlop i postanawia spędzić go w Mokrowie, malowniczo położonej pojezierskiej miejscowość letniskowej.
Życie Zuzy nie układa się najlepiej, jest przepracowana, ma kłopoty z mężczyznami, nie może uwolnić się od toksycznej matki, a w dodatku pewna rzecz nie daje jej spokoju… Rok temu w tajemniczych okolicznościach nad mokrowskimi jeziorami zginęła jej przyjaciółka Baśka. Choć powiedziano jej, że Baśka utonęła, Zuza nie może w to uwierzyć, bo Baśka, była świetną pływaczką. Od momentu przyjazdu Zuzy do Mokrowa, zaczynają się dziać dziwne rzeczy, Zuza nabiera coraz większych podejrzeń, że za śmiercią przyjaciółki stoi jakiś mroczny sekret…
(informacja pochodzi ze strony Dolnośląskiego Salonu Wydawniczego)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.