Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

sobota, 13 maja 2017

Nowy blog

Hej, hej, nie martwcie się, nie zamykam "Kącika z książkami", nadal chcę dzielić się z Wami wrażeniami z przeczytanych lektur, ale jak pewnie zauważyliście, ostatnio coraz rzadziej tu zaglądam, a jak już zaglądam, to zaczynam pisać o sprawach duchowych. To wszystko się wiąże z etapem życiowym, w którym się aktualnie znajduję. Pomyślałam, że nie chcę Was w tym miejscu ewangelizować, zarzucać recenzjami z książek o charakterze religijnym, których ostatnio pochłaniam dość sporo, dlatego powstał blog "Flp 4, 13", na który zapraszam osoby żyjące z Panem Bogiem, ale również tych czytelników, którzy poszukują. co się będzie działo na tym drugim blogu? Nie wiem, ale może ten post Wam trochę o tym opowie.

A co u mnie?

Pierwszy raz od kilku lat nie pojadę na Warszawskie Targi Książki, bo w tym czasie żegnam się z bliską mi Duszyczką, która na stałe emigruje do Australii.
Ale szczerze Wam powiem, że już mi opadły te emocje, które towarzyszyły mi zawsze przy okazji targów książek, kiermaszy, spotkań autorskich. Nadal dużo czytam, tesknię za blogowymi koleżankami i kolegami, ale teraz, jak zapewne zauważyliście na fb najwięcej czasu poświęcam na zumbę :).

Książek, jak już wyżej pisałam, nie zaniedbuję. Czytam przecudowną powieść Jerzego Sosnowskiego i myslę, że niebawem podzielę się z Wami wrażeniami.
Miłego dnia Wam życzę i dobrego czasu.

4 komentarze:

 1. Życzę, aby nowy blog przyniósł Ci mnóstwo satysfakcji!
  Nie samymi książkami człowiek żyje.

  "Zazdraszczam" powieści Sosnowskiego ( czyżby ta nowa?), czekam na wrażenia. U mnie pożyczone od siostry "Honolulu" czeka i czeka...AAA za dużo książków mam ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kochana! Tak, to nowa powieść Sosnowskiego. Ten Autor towarzyszy mi od początku studiów po dzień dzisiejszy. Pisałam magisterkę z twórczości Pana Jerzyka i od tej pory każda Jego książka jest dla mnie ważna. A ta nowa...cóż- bardzo mi się podoba. Polecam!

   Usuń
 2. Link do posta nie działa... :(

  OdpowiedzUsuń

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.