Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

sobota, 24 grudnia 2016

Życzenia

W owym czasie wyszło rozporządzenie Cezara Augusta, żeby przeprowadzić spis ludności w całym państwie. Pierwszy ten spis odbył się wówczas, gdy wielkorządcą Syrii był Kwiryniusz. Wybierali się więc wszyscy, aby się dać zapisać, każdy do swego miasta. Udał się także Józef z Galilei, z miasta Nazaret, do Judei, do miasta Dawidowego, zwanego Betlejem, ponieważ pochodził z domu i rodu Dawida, żeby się dać zapisać z poślubioną sobie Maryją, która była brzemienna. Kiedy tam przebywali, nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie. W tej samej okolicy przebywali w polu pasterze i trzymali straż nocną nad swoim stadem. Naraz stanął przy nich anioł Pański i chwała Pańska zewsząd ich oświeciła, tak że bardzo się przestraszyli. Lecz anioł rzekł do nich: "Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu; dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz Pan. A to będzie znakiem dla was: Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie". I nagle przyłączyło się do anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami: "Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania".
Oto Słowo Pańskie.
(Łk 2, 1-14)
Kochani,
w ten magiczny czas życzę Wam przede wszystkim ogromnego serca, które pomieści tyle miłości ile Dzieciątko wraz ze swym narodzeniem przyniosło na świat. W rzeczywistości, która nas otacza w dzisiejszych czasach, trudno znaleźć radość i spełnienie, ale ja Wam życzę, byście odcięli się od tego, czym bombardują nas media, ucieczki od narodowego chaosu do własnego świata i budowania go zgodnie z Waszymi wartościami. 
Życzę Wam również otwarcia na wolę Pana Boga, zaufajcie Mu, a On Was poprowadzi.
Zdrowia też Wam życzę- tego fizycznego jak i również duchowego.
I pokoju serca, niech to będzie dobrze spędzony czas.

3 komentarze:

  1. Pani Magdo, dziękuję za przepiękne życzenia. Mogę życzyć jedynie tego samego. Wiele błogosławieństw od Bożego Dzieciątka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdrowia i świętego spokoju! :D

    OdpowiedzUsuń

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.