Teksty umieszczane na tym blogu, są mojego autorstwa. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w innych miejscach, tylko za zgodą autorki

wtorek, 30 czerwca 2015

Literacki lipiecOd pięciu lat Wrocław bierze udział w Miesiącu Spotkań Autorskich. To specyficzny festiwal dla każdego, kto kocha książki i lubi spotkania z autorami. Pomysł na tę imprezę zrodził się w głowach Czechów, później dołączyli do nich Słowacy i w końcu Polska. A odbywa się to tak: przez cały lipiec, codziennie są po dwa spotkania z autorami. Na pierwszym gościem jest zawsze któryś z pisarzy pochodzący z krajów organizujących festiwal, czyli z Polski, Czech lub Słowacji. Na drugie spotkanie zapraszani są goście z kraju, który jest w danym roku gościem honorowym (w tym roku jest to Ukraina). Wieczory mają jeden schemat: pisarz czyta fragmenty swojej twórczości, później jest rozmowa i pytania publiczności. O moich zeszłorocznych szwendaniach literackich możecie sobie poczytać klikając na samym dole bloga w zakładkę "Miesiąc Spotkań Autorskich 2014".
A w tym roku...no cóż, niech żałują ci, co ich nie będzie, bo grono zaproszonych gości jest zacne. 
Cały program możecie znaleźć TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To miejsce na wyrażenie Twojej opinii. Ja się podpisałam pod swoim tekstem, więc Ty też nie bądź anonimowy. Anonimowe komentarze będą usuwane.